SON DAKİKA

Uçtu Uçtu Kartal Uçtu!          İnönü`de Nostalji          İnönü Hatırası          Seba başlattı, Holosko bitirdi!          Böyle olur Kartal`ın Vedası          Holosko Tarihe Geçti          Tarihi gecede tartışılan görüntüler          lorem ipsum dolar sit amet         

Bugün: 20.02.2020

Biliç: Beşiktaş için beste hazırlarım

Biliç: Beşiktaş için beste hazırlarım

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, BJK TV`ye önemli açıklamalarda bulundu. 29.06.2013 22:20
Beşiktaş`ın yeni teknik direktörü Slaven Bilic,  ofansif gücü yüksek bir takım oluşturmayı istediğini söyledi. 
 
Bilic, BJK TV`ye yaptığı açıklamada, siyah-beyazlı takımda geçmişte  birçok Hırvat oyuncunun top koşturduğunu belirterek, "Bu nedenle de Beşiktaş`ı  yakından takip ediyordum. Beşiktaş`ta gözlemlediğim ilk ve önemli sorun, takımın çok gol atmasına karşın kalesinde çok gol görmesi. Bunun üzerine eğilmemiz  gerekiyor. Gelişmeye açık bir takıma sahibiz" diye konuştu. Yeni sezonda nasıl bir sistemle oynayacaklarını futbolcularla belirli  zaman geçirdikten sonra söyleyebileceğini kaydeden Hırvat çalıştırıcı, şöyle  devam etti: 
 
"Elimizde iyi bir oyuncu grubu var. Yaratıcı, ofansif gücü yüksek bir  takım oluşturmak istiyorum. Muazzam bir taraftar potansiyelimiz var. Onların  enerjisini, takımın enerjisiyle birleştirerek ortaya total bir enerji çıkarmak  istiyoruz. Önder Özen ile görüşmelerimiz son derece olumlu geçti. Beşiktaş`ı daha  yukarılara taşıma konusunda gerekli bilgiye, isteğe, donanıma ve hırsa sahip olduğunu, bu düşünceyi bana aktarabildiğini gördüm. Sürekli fikir alışverişinde  bulunuyoruz." 
 
    
 
"Beşiktaş`ı zafere ulaştırmaya geldim" 
Beşiktaş taraftarının müthiş enerjiye sahip olduğuna dikkati çeken  Bilic, "İstiyorum ki taraftarlarımız bizi zafere ve başarıya taşıyan itici bir  güç olsun. Buraya Beşiktaş`ı zafere ulaştırmaya geldim. Belki günün birinde  Beşiktaş için bir beste hazırlarım" ifadelerini kullandı. 
 
BJK Nevzat Demir Tesisleri`nden son derece memnun kaldığını kaydeden siyah-beyazlı takımın yeni teknik direktörü, "Zaten Beşiktaş gibi büyük bir  camianın bu tarz imkanlara sahip olduğunu tahmin edebiliyordum. Tesisin, kulübün  seviyesi ve değerleriyle örtüşen donanıma sahip olduğunu düşünüyorum" diye görüş  belirtti. 
 
 


Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/bilic-besiktas-icin-beste/besiktas/detay/1729696/default.htmEtiketler: Beşiktaş , Tarz , Oyuncu , Beşiktaş`ı , Hırvat , Gerekli , istiyorum , Siyah

Diğer FUTBOL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir