SON DAKİKA

Uçtu Uçtu Kartal Uçtu!          İnönü`de Nostalji          İnönü Hatırası          Seba başlattı, Holosko bitirdi!          Böyle olur Kartal`ın Vedası          Holosko Tarihe Geçti          Tarihi gecede tartışılan görüntüler          lorem ipsum dolar sit amet         

sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton

Bugün: 17.01.2021

Uçtu Uçtu Kartal Uçtu!

Uçtu Uçtu Kartal Uçtu!

Beşiktaş, Tromsö ile deplasmanda oynadığı 2-1`lik maçın rövanşını 2-0`la alarak UEFA Avrupa Ligi`nde gruplara yükseldi29.08.2013 21:36

BEŞİKTAŞ-TROMSÖ: 2-0

STAT: Atatürk Olimpiyat
SAAT: 20.30
HAKEM: Marcin Borski

BEŞİKTAŞ: Tolga, Serdar, Sivok, Escude, Ersan, Atiba, veli, Fernandes, Gökhan Töre, Olcay, Almeida

TROMSÖ: Sahlman, Fojut, Causevic, Norbye, Bendiksen, Drage, Andersen, Johnsen, Helmke, Kristiansen, Moldskred.

MAÇTAN ÖNEMLİ DAKİKALAR

Dakika 1:  Maç konuk ekip Tromsölü futbolcuların santrasıyla başladı.

Dakika 2: İlk atak sağ kanattan Tromso`yle geldi ama Johnsen için ofsayt bayrağı kalktı.

Dakika 3: Fernandes sağ kanattan, pasını sağ kanattaki Serdar`a pasını attı ama top doğrudan dışarıya gitti.

Dakika 6: Tromso atağında Kristiansen, Beşiktaş savunmasının arkasına uzun bir top attı ama Sivok topu kontrol etti ve ardından Sivok`a faul yapıldı.

Dakika 7: Sol kanattan gelişen atağımızda Escude, pasını sağ kanattaki Gökhan`a verdi. Gökhan`ın ceza alanına ortasını savunma uzaklaştırdı.

Dakika 8: Maçın en net pozisyonuna Beşiktaş, Almeida`yla girdi ama Almeida için ofsayt bayrağı kalktı.

Dakika 10: Sağ kanattan gelişen atağımızda Serdar, rakibinden sıyrılıp ceza alanına ortasınıyaptı ama top kalecide kaldı.

Dakika 11: Tromso yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Fernandes yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

Dakika 14: Sol kanattan gelişen atağımızda Ersan, topla buluştu ve ceza alanına ortasını gönderdi ama savunma topu taca gönderdi.

Dakika 15: Sağ kanatta son çizgide topla buluşan Serdar, ceza alanına yüksek bir orta gönderdi ama kaleci topu yumruklayarak uzaklaştırdı.

Dakika 17: Tromso yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Hutchinson yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

Dakika 18: Tromso atağında savunma arkasına koşu yapan Moldskred`e atılan ara pasında kalesini zamanında terk eden Tolga, topu sahibi oldu.

Dakika 20: Tromso, Beşiktaş yarı alanının ilk metrelerinde topla buluşan Kristiansen`in savunma arkasın attığı ara pası savunmamızda kaldı.

Dakika 21: Sol kanattan gelişen atağımızda Ersan, ceza alanına ortasını yaptı. Almeida`nın kafayla Fernandes`e indirdiği topu savunma uzaklaştırdı.

Dakika 25: Gökhan Töre, Serdar`dan aldığı topu ceza alanı uzak köşesindeki Fernandes`e ortaladı ama Fernandes`i aşan top dışarıya gitti.

Dakika 26: Tromso atağında Beşiktaş ceza alanına yakın bir noktada topla buluşan Bendiksen`in uzaktan şutu yandan dışarıya gitti.

Dakika 27: Yine Gökhan, ceza alanına ortaladı ama Almeida`dan önce kaleci çıkıp topu aldı.

Dakika 28: Tromso, atak yönüne göre sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına yapılan ortada savunmamız topu uzaklaştırdı.

Dakika 30: Fernandes, orta alanda aldığı topu sağ kanattan ileriye koşu yapan Olcay`a gönderdi. Olcay rakibinden sıyrılamadı ve savunma topu kornere gönderdi.

Dakika 31: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Almeida`nın kafa vuruşu dışarıya gitti.

Dakika 32: Fernandes, sağ kanattan ceza alanına girer girmez orta şut karşımı bir vuruş yaptı ve top doğrudan dışarıya gitti.

Dakika 33: Sol kanattan etkili gelişen atağımızda ceza alanına yapılan ortaya kaleci müdahale etti ve ardından Fernandes topu alıp pasını Hutchinson`a verdi ama savunma araya girdi. Hutchinson bu pozisyonda penaltı bekledi.

Dakika 34: Savunma arkasına koşu yapan Olcay, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ama hakem oyunu devam ettirdi.

Dakika 35: Sol kanattan Gökhan Töre ceza alanına girdi rakibinden sıyrılıp tam kaleye şutunu çekecekken bir diğer rakibi araya girip topu kornere gönderdi.

Dakika 37: Sol kanattan üst üste kullanılan iki köşe vuruşunu da Tromso savunmaı uzaklaştırdı.

Dakika 38: Yine sol kanattan gelişen atağımızda Gökhan Töre, son çizgiye koşu yapan Ersan`a pasını attı ama hızlı olan top doğrudan dışarıya gitti.

Dakika 40: Sağ kanattan etkili gelişen atağımızda Serdar, ceza alanına ortasını yaptı ama yine savunma topu uzaklaştırdı.

Dakika 41: Sol kanattan kullandığımız köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Sivok kafa vuruşunu yaptı ama top üstten dışarıya gitti. 

Dakika 42: Tomas Sivok, kafa vuruşu yaptığı sırada bir de rakibiyle çarpıştı ve bir sakattlık geçirmiş durumda.

Dakika 44: Sağ kanattan gelişen atağımızda Serdar, son çizgi yakınlarından ceza alanına ortasını yaptı ama kaleci ön direk yakınlarında topun kontrolünü sağladı.

Dakika 45: Karşılaşmanın ilk yarısına 3 dakika uzatma eklendi.

...Hakem Marcin Borski`nin düdüğü ile müsabakanın ilk yarısı sona eriyor....

Dakika 46: İkinci yarı temsilcimiz Beşiktaşlı futbolcuların santrasıyla başladı.

Dakika 47: Beşiktaş, ikinci yarının hemen başında Tromsö yarı sahasında kısa paslar yapıyor.

Dakika 48: Sol kanattan gelişen atağımızda Olcay, son çizgi yakınlarından ceza alanına ortasını yapmak istedi ama savunmaya çarpan top kornere gitti.

Dakika 49: Kullanılan köşe vuruşunda Fernandes, ceza alanına ortasını yaptı ama Tromso savunması topu uzaklaştırdı. Bu arada Tromso savunmasından iki oyuncu bir sakatlık geçirdi.

Dakika 50: Bu kez sağ kanattan gelişen atağımızda Serdar`ın ceza alanına ortasında Olcay topa hareketlendi ama savunma araya girdi.

Dakika 51: GOOOLLLLLLLLLL... Hugo Almeida... Sağ kanattan serbest vuruş kullandık ve Fernandes, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topa Almeida, çok güzel bir kafa vuruşu yaptı ve top uzak köşenin dibinden ağlarla buluşturdu.

Dakika 54: GOOOLLLLLLLLLL... Oğuzhan Özyakup, ... Ceza alanına sol çaprazdan giren Oğuzhan, rakibinden sıyrılıp açısını düzeltti ve kaleye çok sert bir şut çekerek farkı 2`ye çıkardı.

Dakika 56: Tromso`de ceza alanına yapılan ortada savunmamıza çarpan top kornere gitti.

Dakika 57: Tromso`de oyuncu değişikliği. Adnan Causevic oyundan çıktı ve yerine Miika Koppinen oyuna girdi.

Dakika 58: Tromso`nün kullandığı köşe vuruşunda kale sahasına yapılan ortada Tolga`ya faul yapıldı.

Dakika 59: Tromso`de ikinci oyuncu değişikliği. Lars Gunnar Johnsen oyundan çıktı ve yerine Remi Johansen oyuna girdi.

Dakika 60: Sağ kanattan etkili paslar sonucunda Serdar, topla buluştu ve ceza alanına ortasını yaptı ama savunma Almeida`dan önce topu kornere gönderdi.

Dakika 61: Slaven Bilic, Hugo Almei`dayı oyundan alıyor ve yerine Eneramo`yu oyuna dahil ediyor.

Dakika 62: Sağ kanattan kullandığımız köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortaya savunma müdahale etti.

Dakika 64: Beşiktaş harika paslaşmalar ile Tromsö ceza sahasına girdi. Gökhan Töre ceza alanı içinde buluştuğu topla beraber sağ çapraza indi ve vuruşunu yaptı ancak kaleci Sahlman gole izin vermedi ve top kornere gitti.

Dakika 65: Kullandığımız köşe vuruşunda Fernandes`in kale sahasına ortasına Eneramo`nun kafa vuruşu üstten dışarıya çıktı.

Dakika 66: Sağ kanattan kullandığımız köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Tromso savunması topu diğer kanattan taca gönderdi.

Dakika 67: Sol kanattan gelişen Tromso atağında ceza alanına yapılan ortaya Sivok müdahale etti ve topu kornere gönderdi.

Dakika 68: Kullanılan köşe vuruşunda uzak kale direği yakınlarına yapılan ortada Tolga`ya faul yapıldı.

Dakika 69: Sol kanattan gelişen atağımızda Olcay, rakibinden güzel sıyrıldı ama bir diğer rakibinin baskısıyla topu kaybetti.

Dakika 70: Sağ kanattan gelişen atağımızda Eneramo, topla beraber son çizgiye kadar indi ama topu oyun alanı içinde tutamadı.

Dakika 71: Tromso`de son oyuncu değişikliği. Hendrik Helmke oyundan çıkarken; Zdenek Ondrasek oyuna girdi.

Dakika 74: Orta alanda rakibine sert bir faul yapan Olcay, mücadelenin ilk sarı kartını gördü.

Dakika 75: Rakip savunma arkasına koşu yapan Olcay, ceza alanında topla buluştu ama rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ama oyun devam etti. Olcay, penaltı bekledi.

Dakika 76: Sol kanattan gelişen Tromsö atağında Sivok, rakibinin ceza alanına girmesine izin vermedi ve yaptığı faulden sonra sarı kartla cezalandırıldı.

Dakika 77: Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına yerden yapılan ortaya kimse dokunamadı ve aynı anda savunmamızda Escude`ye faul yapıldı.

Dakika 80: Sağ kanattan gelişen Tromso atağında ceza alanına yakın bir noktada araya giren Hutchinson, topu taca gönderdi.

Dakika 81: Bir başka Tromso atağında sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada savunmamız topu uzaklaştırdı.

Dakika 82: Gelişen atağımızda Olcay, sol kanattan ceza alanında bulunan Fernandes`e ortasını yaptı ama savunma topu karşılayan taraf oldu.

Dakika 83: Tehlikeli gelişen Tromso atağında sol kanattan ceza alanına yapılan yerden sert ortaya Escude ayak koydu.

Dakika 84: Beşiktaş`ta oyuncu değişikliği. Bugün iyi bir performans gösteren Gökhan Töre oyundan çıktı ve yerine Muhammed Demirci oyuna girdi.

Dakika 85: Sol kanattan gelişen Tromso atağında ceza alanına yapılan ortaya yapılan kafa vuruşu kalecimiz Tolga`da kaldı.

Dakika 86: Tromso, son dakikalarda sol kanadı etkili kullanmaya başladı ama savunmamız rakibine geçir vermiyor.

Dakika 87: Gelişen Tromso atağında Escude, rakibinin kontra atağa çıkmasına izin vermedi ve sarı kart gördü.

Dakika 88: Sağ kanattan kullanılan serbest vuruşta ceza alanına gönderilen yüksek ortada Tolga çıkıp topu kontrol etti.

Dakika 90: Çok tehlikeli gelişen Tromso atağında ceza alanı içi sağ tarafında topla buluşan Andersen, pasını diğer direk dibine gönderdi ve Drage`nin vuruşu yandan dışarıya çıktı.

Dakika 90: Maçın sonuna 4 dakika ilave edildi.

...Maçın hakemi ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor ve Beşiktaş 2-1`in rövanşını 2-0`la alarak UEFA Avrupa Ligi`nde gruplara yükseldi...


Etiketler: slaven bilic - maç - Beşiktaş - tromsö - uefa avrupa ligi - UEFA AVRUPA LİGİ haberleri - UEFA AVRUPA LİGİ

Diğer AVRUPA LİGİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir